Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Søren Toft Bjerreskov
Søren Toft Bjerreskov

Associeret Partner, Advokat, LL.M.

Mobil: +45 3078 5727
soren.toft.bjerreskov@accura.dk

Sidsel Sofie Oldenburg
Sidsel Sofie Oldenburg

Director, Advokat, HD(F)

Mobil: +45 3078 6670
sidsel.sofie.oldenburg@accura.dk

Simon Breining
Simon Breining

Advokat

Mobil: +45 3078 6606
simon.breining@accura.dk

Signe Seerup Møller
Signe Seerup Møller

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6671
signe.seerup.moller@accura.dk

Simon Frederiksen
Simon Frederiksen

Erhvervsjuridisk fuldmægtig

simon.frederiksen@accura.dk

Simon Winther Bjerregaard
Simon Winther Bjerregaard

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6766
simon.winther.bjerregaard@accura.dk

Sofie Skjønning Christensen
Sofie Skjønning Christensen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6783
sofie.christensen@accura.dk

Susanne Enevoldsen
Susanne Enevoldsen

Sekretær

Telefon: +45 3945 2987
susanne.enevoldsen@accura.dk

Sarah Andersen
Sarah Andersen

Financial Controller

Mobil: +45 3078 6767
sarah.andersen@accura.dk

Sisse Lykke Linde
Sisse Lykke Linde

HR-konsulent

Mobil: +45 3078 6689
sisse.lykke.linde@accura.dk

Solveig Svensson
Solveig Svensson

Administrationsassistent

Telefon: +45 3945 2971
Mobil: +45 3078 6771
solveig.svensson@accura.dk

Sune Abrahamsen
Sune Abrahamsen

IT-konsulent

Mobil: +45 3078 6730
sune.abrahamsen@accura.dk

Susanne Bejerholm
Susanne Bejerholm

Translatør, Cand.ling.merc. (translatør og tolk)

Telefon: +45 3945 2849
susanne.bejerholm@accura.dk