Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
René Thornfeldt
René Thornfeldt

Partner, Advokat

Telefon: +45 3945 2908
Mobil: +45 3078 6708
rene.thornfeldt@accura.dk

Dan Ermose
Dan Ermose

Associeret partner, Advokat, LL.M., CIPP/E

Mobil: +45 3078 6710
dan.ermose@accura.dk

​Jens Harkov Hansen
​Jens Harkov Hansen

Associeret Partner, Advokat, CIPP/E, Head of Data Protection

Mobil: +45 3078 6687
jens.harkov.hansen@accura.dk

Lærke Louise Jeppsen
Lærke Louise Jeppsen

Associeret partner, Cand.merc.(jur.)

Mobil: +45 3078 6693
laerke.jeppsen@accura.dk

Claus Rolsted
Claus Rolsted

Senioradvokat

Mobil: +45 3078 6745
claus.rolsted@accura.dk

Mads Jønsson
Mads Jønsson

Erhvervsjuridisk rådgiver

Mobil: +45 3078 6751
mads.jonsson@accura.dk

Peter Brask Tind
Peter Brask Tind

Advokat

Telefon: +45 3945 2876
Mobil: +45 3078 6778
peter.brask.tind@accura.dk

Mathias Ekstrøm
Mathias Ekstrøm

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6772
mathias.ekstrom@accura.dk

Mikkel Skovdal Hach
Mikkel Skovdal Hach

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6682
mikkel.hach@accura.dk

Sofie Skjønning Christensen
Sofie Skjønning Christensen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6783
sofie.christensen@accura.dk

Janie Maxwell
Janie Maxwell

Advokatsekretær

Telefon: +45 3945 2991
janie.maxwell@accura.dk