Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Mads Ilum
Mads Ilum

Partner, Advokat, LL.M.

Mobil: +45 3078 6726
mads.ilum@accura.dk

Mads Kjellerup Dambæk
Mads Kjellerup Dambæk

Partner, Advokat, M.Fin.

Mobil: +45 3078 6646
mads.dambaek@accura.dk

Morten Bruus
Morten Bruus

Partner, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6695
morten.bruus@accura.dk

Mads Berg
Mads Berg

Associeret partner, Advokat, Cand.merc.(jur.)

Mobil: +45 3078 5767
mads.berg@accura.dk

Mette Mernø Hansen
Mette Mernø Hansen

Associeret partner, Advokat

Mobil: +45 3078 6788
mette.hansen@accura.dk

Marie Louise Aagaard
Marie Louise Aagaard

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 6647
marie.louise.aagaard@accura.dk

Madeeha Ali
Madeeha Ali

Advokat

Mobil: +45 3078 6775
madeeha.ali@accura.dk

Mads Jønsson
Mads Jønsson

Erhvervsjuridisk rådgiver

Mobil: +45 3078 6751
mads.jonsson@accura.dk

Mads Pedersen
Mads Pedersen

Advokat (H)

Mobil: +45 3078 6736
mads.pedersen@accura.dk

Mathias Tronier
Mathias Tronier

Advokat

Mobil: +45 3078 6769
mathias.tronier@accura.dk

Matias Nordmann
Matias Nordmann

Advokat

Mobil: +45 3078 6628
matias.nordmann@accura.dk

Mikkel Hanskov
Mikkel Hanskov

Advokat

Mobil: +45 3078 6793
mikkel.hanskov@accura.dk

Martin Frank Madsen
Martin Frank Madsen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 5723
martin.frank.madsen@accura.dk

Mathias Ekstrøm
Mathias Ekstrøm

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6772
mathias.ekstrom@accura.dk

Mia Emilie Risvang
Mia Emilie Risvang

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6765
mia.emilie.risvang@accura.dk

Mikkel Skovdal Hach
Mikkel Skovdal Hach

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6682
mikkel.hach@accura.dk

Morten Rasmussen
Morten Rasmussen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6755
morten.rasmussen