Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Henrik Groos
Henrik Groos

Partner, Advokat (H)

Mobil: +45 3078 6666
henrik.groos@accura.dk

Jon Dyhre Hansen
Jon Dyhre Hansen

Partner, Advokat (L)

Telefon: +45 3945 2877
Mobil: +45 3078 6777
jon.dyhre.hansen@accura.dk

Lasse Stjernholm Detlevsen
Lasse Stjernholm Detlevsen

Partner, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6660
lasse.stjernholm.detlevsen@accura.dk

Mads Berg
Mads Berg

Partner, Advokat, Cand.merc.(jur.)

Mobil: +45 3078 5767
mads.berg@accura.dk

Cecilie Rust
Cecilie Rust

Associeret partner, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6760
cecilie.rust@accura.dk

Lars Bruun
Lars Bruun

Associeret partner, Advokat, LL.M.

Mobil: +45 3078 6667
lars.bruun@accura.dk